fbpx
[javascript protected email address]| +48 887 887 811

Studio graficzne Pure Creations

<b>Studio graficzne</b> Pure Creations

Kilka informacji o nas

Nasze studio graficzne rozwija się prężnie i nieprzerwanie od grudnia 2011 roku. Do tej pory zdobyliśmy zaufanie kilkudziesięciu klientów z całej Polski i zza granicy, którzy stale powierzają nam wykonywanie projektów reklamowych i prac graficznych, a ostatnio również nagrywanie i montaż filmów reklamowych – w tym nagrań przy użyciu profesjonalnych dronów.

Powstanie naszej firmy było naturalnym kierunkiem rozwoju zainteresowań oraz hobby, jakim dla właściciela firmy, Łukasza Kaczyńskiego, od zawsze było projektowanie, rysunek i malarstwo. Studia oraz praca w agencjach reklamowych pozwoliły zdobyć doświadczenie i wiedzę, które gwarantują jakość oraz zadowolenie klientów naszego studia.

<b>Studio graficzne</b> Pure Creations

Dlaczego właśnie Pure Creations?

Nazwa studia, jak i jego znak graficzny (logo) od samego początku związane było ze stylem, jaki prezentowaliśmy. Uwielbiamy czyste, proste i nowoczesne formy. Oczywiście – jesteśmy otwarci na wszelkie rodzaje i trendy designu, jednakże – czystość i prostota to nasza domena.

Nasza identyfikacja jest spójna i łatwa do skojarzenia. Liście zawarte w sygnecie charakteryzują naturalność oraz naszą wolność twórczą. Nie jesteśmy zaślepieni, czerpiemy garściami z codziennych doświadczeń, natury i uroków świata. Kreujemy cyfrową rzeczywistość, tak jak natura kreuje świat, który nas otacza.


Nasze działania skupiamy na:
01

Budowaniu nowoczesnych stron internetowych

Pojektujemy i wdrażamy kompleksowo strony internetowe według najnowszych standardów, zarówno technologicznie jak i stylistycznie. Strony przygotowane pod SEO oraz Social Media. Strony proste i intuicyjne w obsłudze.

02

Budowaniu efektywnych sklepów E-Commerce

Projektujemy, wdrażamy i zapewniamy wsparcie techniczne dla sklepów internetowych opartych m.in na platformach: Presta Shop, WooCommerce, Magento i IAI Shop. Oferujemy najnowsze rozwiązania w zasięgu ręki.

03

Projektowaniu grafiki użytkowej i reklamowej

Przygotowujemy estetyczne i bardzo nowoczesne projekty graficzne, w tym kompletną identyfikację wizualną (logo, materiały reklamowe, księgi znaku, wizytówki itp). Potrzebujesz czegoś niesamowitego? Dobrze trafiłeś!

04

Przygotowaniu projektów drukowanych

Dla naszych klientów tworzymy materiały drukowane różnych rodzajów: od ulotek i katalogów po kompletne projekty opakowań produktowych. Gwarantujemy profesjonalne i wyjątkowe projekty oraz ich realizację.

05

Zdjęciach produktowych

Oferujemy przystępne cenowo rofesjonalne sesje produktowe oraz korporacyjne. Klient ma możliwość wysyłki towaru bezpośrednio do naszego studia lub – na życzenie – umożliwiamy wykonanie sesji w lokalizacji klienta.

06

Filmach reklamowych

Nagrywamy wideo z ziemi oraz z lotu ptaka – oferujemy kompleksowe przygotowanie filmu reklamowego Twojej firmy lub produktów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz licencjonowanymi operatorami dronów.

Obrazek dodatkowy

Dlaczego warto nam zaufać?

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta, dlatego jesteśmy zawsze gotowi do podejmowania nowych wyzwań i zapewniamy:

  • Nie owijamy w bawełnę – preferujemy szybko i konkretnie
    Zaspałeś i potrzebujesz przygotować projekt na… wczoraj? Napisz lub zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji.
  • Jesteśmy gotowi i czekamy na Ciebie
    Nie wystarczy Ci kontakt elektroniczny lub telefoniczny? Umówmy się na spotkanie i ustalmy strategię działania
  • Trzymamy rękę na pulsie
    Zapewniamy pełną obsługę nie tylko przed wykonaniem zlecenia, ale także po – zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.